חוגגים 10 שנים לפורטל

חשיפה: אמלי פרי מ"האח הגדול" הצטלמה לסרט כחול

עומרי חיון

21/01/2020

20:07

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

דיירת האח הגדול הצטלמה בעבר לסרט כחול עם בן הזוג שלה

אמילי פרי מהאח הגדול הצטלמה לסרט כחול עם בן זוגה. כן כן אתם לא מדמיינים, פרי לקחה את הנושא עד הסוף והחליטה לחשוף את גופה לעיני כל בשלל תנוחות. אם הדמות שלה באח הגדול היא סולידית עד כה, אפשר בהחלט להבין שהחשיפה הזאת לגבי מעשיה היא אדירה. לפורטל עמרי חיון נודע באופן בלעדי שאת הסרט היא החליפה בין חברים והוא דלף אצל קומץ מקורב לה. בשלב זה לא ניתן לצפות בסרט מטעמי צנעת הפרט אך אלו שצפו בו דיווחו שאמלי בהחלט יודעת מה היא עשתה והכל נעשה בהסכמה ואישור שלה. החשיפה של פורטל עמרי חיון אמורה להרעיד את אמות הסיפים – סרט כחול מפתיע במיוחד לדיירת באח הגדול.

אמלי פרי נבחרה מבין 1000 זוגות ישראלים, שהגישו מועמדות ליציאה למחנה הסקס העולמי של דורקס בוונציה בשנת 2013. היא התקבלה והיא בן זוגה חזרו משם עם תובנות מעניינות. ראשית נספר לכם שהיא הצטלמה לסרט כחול לראשונה בחייה ונראה שזה בהחלט הייתה חוויה עבורה. "אחוז מאד גבוה מהזוגות לא נהנים מחיי המין שלהם. דורקס החליטו להרים ניסוי סקס גדול עם 30 זוגות מ-30 מדינות, לתת להם הכוונות ותרגילים, שעלו כבר באפליקציית סלולרי, שכל אחד יכול להשתמש בה. התרגילים האלה קשורים לשיפור האינטימיות והקשר הרגשי בין הגבר והאישה". סיפרה אמלי.

עוד אמרה הדיירת שהצטלמה לסרט כחול עם בן זוגה שהיא מחליפה סרטים כחולים עם חברים: "יש הכוונות לדברים מיוחדים וגם הצעות לעשות מסז' עמוק ואיטי לבן/ת הזוג כשנכנסים למיטה או לשים מוזיקה מתאימה – דברים שכל אחד יכול לחשוב עליהם, אבל לפעמים מתעצלים לעשות. הם רצו להוכיח שכשאתה משקיע בחיי המין שלך, אתה נהנה יותר. הם מציעים לא לקחת את הסקס כמובן מאליו. היו אחלה רעיונות למשחקים מקדימים שדורקס הביאה – למשל לקחת ליפסטיק או צבע ולסמן על הגוף שלך את המקומות שאתה רוצה שבן הזוג שלך יקדיש להם".

בלעדי לעוקבים של הפורטל באינסטגרם – סרט הסקס המלא של אמלי נחשף ללא צנזורה! לצפייה הקליקו כאן

זה לא נגמר כאן, הסרט הכחול שהיא הצטלמה אליו עורר הדים ונראה בהחלט שהיא יצאה מומחית ממנו: "קיבלנו גם ספר תנוחות מעולה. זה הספר המאויר שהיה להיט גדול בסבנטיז וסוזן קוויליאם ערכה אותו מחדש לאחרונה ועדכנה אותו. ספר עצום שכבר משאילים מאיתנו בהתלהבות. גברים בטוח יתלהבו ממנו, אבל גם כל אישה תסתקרן ממנו. את מדפדפת בו וזה עושה לך חשק לנסות תנוחות חדשות".

לאחר מכן אמרה הדיירת: "נשים לפעמים יכולות להרגיש לא מיניות אחרי לידות כשהגוף משתנה והעייפות משתלטת. אני מציעה לא לוותר. אם את רוצה לסדר קצת בניתוח, את החזה שהשתנה בלידות – תעשי את זה. תחזרי להתאמן – מה שעושה לך להרגיש מושכת ומינית".

על שמירת השגרה המעניינת סיכמה: "אנחנו החלטנו שפעמיים בשבוע נצא לבלות במסעדה עם בקבוק יין או במועדונים שאנחנו אוהבים, שיש בהם אווירה סקסית. אנחנו משקיעים באיך שאנחנו נראים ויוצאים לרקוד וזה עושה לנו טוב. בנוסף, אל תצפו לאורגזמה אדירה בכל פעם שאתם עושים סקס. גם המומחים של דורקס אמרו לנו את זה. הריגוש הוא העניין".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן