חוגגים 10 שנים לפורטל

הסלבס מתגייסים למען מטרה חשובה

עומרי חיון

01/01/2020

17:20

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הכוכבים חברו למיזם חדש "יוצרים טוב" במטרה ליצור יצירה ייחודית

מיזם ”יוצרים טוב“ הזמין את הסלבס של ישראל להשתתף בהכנת ציור או דימוי ויזואלי אחר אשר יהיו חתומים על ידם. היצירה שלהם תימכר במכירה פומבית, כאשר ההכנסות יועברו לטובת פעילויות של העמותות : עמותת רטורנו, עמותת וודפית-עתיד, עמותת האחים שלנו ועוד.  יוזמת הפרויקט הינה חברת INTENSIVE העוסקת בפרויקטים שיווקים, ירידים, כנסים וכדומה.

יש לציים שכל ההכנסות יועברו ישירות לעמותות המשתתפות בפרויקט. לשם כך הם הזמינו אמנים מקומיים לקחת חלק בפרויקט יצירתי זה למען הפעילויות החשובות של העמותות. הסלבס שמו בצד את כל המחלוקות הריבים והורדות העוקבים כאשר לצורך הציורים תרם הצייר אורנר נחמני את הציוד הדרוש. הציורים שהסלבס ציירו ילכו לעמותות החברות במיזם כמו עמותת רטורנו, עמותת וודפית ועמותת האחים שלנו.

אז מי היו שם? דניאל גרינברג, ליטל שוורץ, ארז שלם, משה שגב, דין מירושניקוב, עדי ליאון. בהמשך ישתתפו נדב אבקסיס, מאור זגורי, רונה-לי שמעון, טל טלמון, אבשלום קור, שגיא מוקי, גילה אלמגור, צופית גרנט, צחי הלוי ועוד. אירוע ההשקה צפוי להיות במרץ ובו צפויים להשתתף כל הסלבס שהגיעו לצייר יחד עם משפחותיהם. אין ספק שמדובר במהלך נאה שיכול לתת להם כמה וכמה נקודות זכות לקריירה. כל הכבוד.

שימו לב! הפקת "האח הגדול" מסתירה מכם את הסירטונים והסיפורים הכי חמים! הצטרפו לעמוד הסודי של עומרי חיון – הקליקו כאן

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן