חוגגים 10 שנים לפורטל

משפחת פיי גוטמן החדשה משתקמת

עומרי חיון

31/12/2019

17:51

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

מדובר על בן הזוג לשעבר של אמיר פיי גוטמן שמצאה אהבה חדשה

שנתיים אחרי מותו המצער של אמיר פיי גוטמן ובו זוגו לשעבר ינאי מנסה להמשיך בחיים. הבחור בן ה-38 נמצא בשנה האחרונה בזוגיות עם עורך הדין פלג לוי שקטן ממנו ב10 שנים, זו לא המערכת יחסים הראשונה של ינאי מאז מותו הטרגי של אמיר אבל הזוגיות הזאת בהחלט נראית איתנה כמו שזה מתקדם עד עתה. לכבוד השנה החדשה החליט ינאי לצאת עם פלד ובנו רוי לחופשה משפחתית הרחק מהקור שלנו.

השלושה המריאו לאיסלה דה לובוס באורוגואי, דרום אמריקה. הם העלו תמונות הורסות ואנו מאחלים להם שאחרי כל הצער שעבר על ינאי ורוי שעכשיו הדברים יהיו יותר משמחים בחיים שלהם. כזכורף ינאי ואמיר הביאו את רוי לעולם בתהליך פונדקאות ואת הופעת הבכורה שלו בטלויזיה עשה בתכנית "מחוברים", אז אביו אמיר דיבר עליו רבות וחשף כי הוא וינאי נכנסו להליך הריון חיצוני בעקבות רצונם להיות הורים.

פרט להיותו זמר בלהקת הי פייב המיתולוגית, אביו של רוי, אמיר, היה גם בתוך מאבק מתמשך, יחד עם ינאי, למען שוויון זכויות מלא והומני עבור קהילת ההומואים בישראל. סביר להניח שהאב רואה מלמעלה את ההתקדמות של השניים וליבו מתמלא בגאווה. כידוע, המוות ציער את המדינה והשפיע כמובן על המשפחה הקרובה.

שימו לב! הפקת "האח הגדול" מסתירה מכם את הסירטונים והסיפורים הכי חמים! הצטרפו לעמוד הסודי של עומרי חיון – הקליקו כאן

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן