חוגגים 10 שנים לפורטל

רוסלנה רודינה בתמונות לוהטות

עומרי חיון

30/12/2019

18:28

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הדוגמנית שהחליפה בקמפיין את עדי הימלבלוי מדברת על המהלך

אחרי המילים של עדי הימלבלוי על ההחלטה שלה לוותר על הקמפיין, מי שהחליפה אותה, רוסלנה רודינה הגיבה על לדרמה שנוצרה סביב העזיבה של הימלבלוי וטענה כי אין לה קשר להחלטות שהתקבלו: "אני מאוד מעריכה, מבינה ואוהבת את עדי כאימא וכאישה, ובמיוחד את הגוף הנשי. בגלל שאני אמא, אני מבינה אותה מאוד ויש סיכוי גדול שהייתי נוהגת כמוה. אם לא הייתי חוזרת לעצמי זמן קצר לאחר הלידה, הייתי מוותרת על הצילומים".

עוד אמרה: "העניין של עדי הוא מול החברה ולא קשור אליי, נקלעתי לסיטואציה שלא קשורה אליי ברמה אישית. וכאחת שעובדת בתעשייה של הדוגמנות והטלוויזיה – זאת העבודה שלנו. היום אני ומחר מישהי אחרת, לא צריך לקחת את זה לפן האישי. אני מאוד שמחה להיות חלק מזה ומבחינתי זאת סגירת מעגל".

לסיכום אמרה: "הרבה שנים רציתי לצלם עבור החברה, אך לטעמי המראה שלי היה יותר של נערה ופחות של אישה היום, כשאני גם אמא וגם עובדת 'חזק' על הגוף, אני מבחינה שהשינוי הפך את הגוף שלי ליותר נשי, חזק ובריא. בעבר הייתי משקיעה סכומי כסף נכבדים בקניית הלבשה תחתונה. היום, כחלק מהחוזה שלי עם החברה, ביקשתי להכניס סעיף שאקבל את הדגמים החדשים והחדישים ביותר. אני חושבת שהלבשה תחתונה מחברת מאוד את האישה לגוף ולנשיות שלה".

שימו לב! הפקת "האח הגדול" מסתירה מכם את הסירטונים והסיפורים הכי חמים! הצטרפו לעמוד הסודי של עומרי חיון – הקליקו כאן

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן