חוגגים 10 שנים לפורטל

עדי הימלבלוי מסבירה למה הודחה מקמפיין

עומרי חיון

29/12/2019

18:29

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

עדי הימלבלוי חושפת את הסיבה בגינה החליטה לוותר על קמפיין להלבשה תחתונה

עדי הימלבלוי הייתה אמורה להצטלם לקמפיין הלבשה תחתונה אחרי הלידה של בנה השני, אבל הגוף לא נתן לה. עכשיו היא מספרת לאולפן שישי למה: "בעוד כמה ימים יסתיים עשור ואחד הדברים המשמעותיים שהוא הביא איתו זה השימוש ברשתות החברתיות. אנשים מוכרים יותר או פחות נסחפו אל תוך עולם שבו אנחנו מעלים מדי יום או רגע, תמונות ופוסטים  בפיד החיים של כולנו נראים מושלמים. הכל נראה יפה והגוף תמיד מושלם, גם חודש אחרי הלידה".

השחקנית המשיכה: "אחרי סיבוכים רפואיים בעקבות הלידה לא הצלחתי להתאמן כמו שרציתי, מצאתי את עצמי במרדף אחרי הגוף המושלם, טשטוש הלידה. לאט לאט הבנתי שאני נמצאת בתוך לופ של אחיזה, בתוך גוף מותש. הבנתי גם שאני לא נמצאת לבד במרדף הזה. הנזק האמיתי הוא לא רק הגבול שאנחנו מותחות ומותחות במחשבה שהכל אפשרי, כי ככה ראינו במדיות".

"הנזק הכי גרוע הוא שכבר החברה מצפה שאישה אחרי לידה תחזור לעשות הכל כאילו כלום לא קרה. רף הציפיות הוא לא אנושי .החלטתי לשחרר את האחיזה ברף הציפיות ואת הקולות מסביב ולהחזיר את השליטה על הגוף שלי ולתת לו להחלים כי זה כל מה שיש לי, ובתקווה להרבה מאוד שנים. מהמקום השלם הזה והלא מושלם אני מאחלת לכולם להבין שכל גוף שונה שיש מי שצריכה את הזמן שלה ויש כאלה שיכולות לחזור לעשות הכל אחרי יומיים".

עדי הימלבלוי על הסיבה שהחליטה לוותר על קמפיין להלבשה תחתונה

Posted by Ron Yaron on Friday, 27 December 2019

שימו לב! הפקת "האח הגדול" מסתירה מכם את הסירטונים והסיפורים הכי חמים! הצטרפו לעמוד הסודי של עומרי חיון – הקליקו כאן

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן