חוגגים 10 שנים לפורטל

טל רמון מודה שהוא נמשך לגברים ומספר על הזוגיות האחרונה

עומרי חיון

28/11/2019

17:25

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


בנו של אילן רמון היה בקשר זוגי עם חן אהרוני

טל רמון בן ה-29 איבד את אביו האסטרונאוט, אילן רמון, אחיו הבכור, אסף, בתאונת אימונים בחיל האוויר ואמו רונה, שהלכה לעולמה אשתקד לאחר מאבק במחלת הסרטן. הקשיים הרבים שחווה לאורך השנים השפיעו על אופיו ולאחרונה נחשף שהוא היה בקשר רומנטי עם הזמר חן אהרוני, יוצא תכנית הזמר, הכוכב הגדול הבא. חן אהרוני כבר יצא מהארון לפני מספר חודשים וזה לא הפתיע את החבר'ה בתעשיה.

בכל אופן, טל רמון סיפר שהמשפחה תמכה בו לכל אורך הדרך ואמר: "כשהבנתי שזה אמיתי, ולקח לי זמן להבין, ידעתי שיש לי תהליך של לספר למשפחה ולאנשים שקרובים אליי, לחברים, שאני בזוגיות עם גבר. ברגע שהבנתי שזה אמיתי, ולקח לי זמן להבין, ידעתי שיש לי תהליך של לספר למשפחה ולאנשים שקרובים אליי, לחברים, שאני בזוגיות עם גבר".

עוד הוסיף: "אמא קיבלה את זה מאוד בהבנה. הדבר הראשון שהיא אמרה זה, 'אתה בטוח?'. אני אמרתי שאני הולך לתת לזה צ'אנס ושזה מרגיש לי נכון, ומשם היא פשוט הייתה הכי תומכת. הדבר שהכי היה לה חשוב לומר בסוף השיחה כשסיפרתי לה היה 'אבל אני רוצה נכדים, כן? שלא תתבלבל'. כשדיברתי איתה ממש לקראת הפרידה שלי מבן הזוג, אני והיא גם קבענו ללכת לעשות מין צעד, ביחד".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן