חוגגים 10 שנים לפורטל

מה הקשר בין טום קשתי לכלא נווה תרצה?

עומרי חיון

28/11/2019

19:00

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

בזכות מארי פיזם, בת דודה של טום קשתי, פריסליה קשתי, התאקלמה בכלא

לפני חודשיים פרסיליה קשתי, בת דודה של טום קשתי, נכנסה למאסר של שנתיים עקב גרימת מוות של הולך רגל בו פגעה בזמן שחצה במעבר חציה. אבא שלה, הוא אח של אבא של טום קשתי והשניים קרובים. לאור עובדה זאת פרסיליה משתפת את טום הרבה מאד במה שקורה איתה בנווה תרצה, שם היא מעבירה את עונשה עד שיגמרו השנתיים הקשות בחייה. אחת האסירות שנמצאות שם לצידה היא דמות מאד מוכרת.

מדובר במארי פיזם שמרצה מאסר עולם על רצח הבת שלה, רוז, לפני 12 שנים. למזלה של פרסיליה, מארי פיזם מעריצה את טום קשתי וזה עזר לה לקבל תנאים נוחים יותר ויחס יפה מהאסירות האחרות במקום. אחת מהן סיפר שפריסליה הגיעה לכלא די מבולבלת ולא מפוקסת: "היא בחורה מאוד רגישה, שברירית מאוד שאיבדה את שמחת החיים שלה בגלל התאונה הקטלנית. מארי עזרה לה להתאקלם מהר מאוד וניהלה איתה שיחות נפש ממושכות".

אסירה נוספת דיווחה: "היא בעצם פרסה עליה את חסותה. גם מארי בעצמה כשהגיעה לכלא עברה חוויה קשה מאוד. אסירות רבות לא רצו לדבר איתה בגלל שהורשעה ברצח בתה אבל היא הצליחה להשתקם. מארי היא דמות מאוד מוערכת בקרב האסירות בכלא למרות המעשה בו הורשעה. היה חשוב לה מאוד שתהיה לפריסליה 'נחיתה רכה' בכלא ולא תיכנס למרה שחורה. בזכות מארי, פריסליה התאקלמה במהירות בכלא ולא נכנסה לדיכאון".

אגב, פרסיליה סיפרה לה ולשאר האסירות שהיא דודה של טום קשתי מה שנתן לה עוד כמה נקודות זכות כדי שיהיה לה מעמד בכלא של אסירה שכולם דואגים לה. טום קשתי התייחס לנושא: "אם היא צריכה עזרה ממישהו זה מהסוהרות ולא מהאסירות האחרות. פרסיליה היא בחורה טובה, בליגה אחרת, בלי עבר פלילי. היא לא במעמד שהיא צריכה את השם שלי, היא פייטרית וחזקה ואם השם שלי עוזר לה – אז למה לא? היא בת דודה שלי והחיים שלי ואני אוהב אותה, היא באה מבית מבוסס. מארי? אני לראשונה שומע את הדברים הללו, אני לא דיברתי עם אף אחד".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן