חוגגים 10 שנים לפורטל

הג'וב החדש של עוז זהבי

עומרי חיון

25/09/2019

19:32

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


השחקן החליט להפוך למורה בסטודיו למשחק

לחדשות הפעם בטח לא ציפיתם אבל מתברר שעוז זהבי בדרך להפוך למורה בסטודיו למשחק. השחקן חשף בעמוד הפייסבוק שלו שהוא מצטרף לחן אמסלם, מגי אזרזר, תובל שפיר ועוד כמורה מן המניין בסטודיו למשחק של גל אמיתי. יש לציין שלמרות ההחלטה המפתיעה הזאת עוז זהבי, השחקן, לא לוקח הפסקה מקריירת המשחק אלא רק מוסיף עוד אופק בקריירה המרשימה שלו.  זהבי צפוי ללמד בסטודיו של גל אמיתי סדנה אחת של שישה מפגשים.

זה מגיע בתקופה נהדרת שלו, כאשר רק לאחרונה הוא הפך לאבא לראשונה. בתום תשעה חודשים בהם חיכו וציפו לבואה של בת המשפחה החדשה, השחקן בן ה-35 ובת זוגו הגיעו לבית החולים וכעבור מספר שעות הביאו לעולם את בתם הבכורה, שהפכה את השניים להורים נרגשים. כזכור, הזוגיות הזו היא הסבב השני של השניים כאשר זהבי הכיר את דנון המבוגרת ממנו בשנתיים עוד כשלמדו משחק בסטודיו למשחק של יורם לויינשטיין.

השחקן המוכשר פרץ בשנת 2007 כשכיכב בסדרת הטלוויזיה  "האי" ולאחר מכן בשנת 2010 בסדרה "עספור". מאז הולדת בנו, זהבי ירד מתחת לראדר ונעלם ממסכי הטלוויזיה. עכשיו יהיה לו זמן להיות אבא במשרה מלא כי מפגש חד שבועי לא ימנע ממנו לתת הכל עבור בנו החדש. אותנו מענין לגלות איזה כוכב חדש יצליח זהבי להצמיח כי ניסיון רב יש לו בתחום.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן