חוגגים 10 שנים לפורטל

דמי מור חושפת כי נאנסה בגיל 15

עומרי חיון

25/09/2019

17:00

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


השחקנית הוציאה לאור ספר על חייה שמגולל סיפורים מפתיעים

השחקנית, דמי מור, חשפה בספרה החדש Inside Out, כי בגיל 15 נאנסה על ידי גבר ששילם לאמא שלה 500 דולר. "זה היה אונס וזו הייתה בגידה" כתבה מור בספר. עם זאת מור סיפרה עוד כי לאחר מעשה האונס, האנס שאל אותה איך ההרגשה להיות מסורסרת על ידי אמא שלה תמורת 500 דולר. על המניעים של אמא שלה אמרה דמי מור: "עמוק בלב אני לא מאמינה שזו הייתה עסקת מכירה מכוונת, אבל עדיין, היא אישרה לו גישה אליי ושמה אותי במצב מסוכן". בהחלט חשיפה מזעזעת.

על פי דמי מור, אמא שלה האלכוהוליסטית וירג'יניה קינג, נהגה לקחת אותה לפאבים עוד כשהיתה צעיריה וענוגה. המטרה שלה הייתה למשוך את תשומת לב הגברים וגבר שהיה לו מפתח לבית של שתיהן, אנס אותה באישור אמא שלה אחרי שזאת שילמה לו 500 דולר עבור כך. עוד מור מספרת שב-2010 היא גילתה דרך הצהובונים שאשטון קוצ'ר בילה לילה עם אישה אחרת בזמן שהיתה מחוץ לעיר, בצילומי סרט.

היא לא השאירה לשמועות לשקוע והחליטה להתעמת עימו. קוצ'ר הודה אבל אמרה שזה היה לגטימי מאר שהם עשו שלישייה ולכן הצדיק את מה שעשה. עוד מור טוענת בספר שלה שקוצ'ר בגד בה פעם נוספת במסיבת הרווקים של דני מסטרסון. בסוף הם נפרדו כמובן אבל מור גם מספרת על ההפלה שחוותה כשהיתה בחודש השישי להריונה מקוצ'ר, שאיתה התמודדה בעזרת שתיית אלכוהול ושימוש בסמים.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן