חוגגים 10 שנים לפורטל

האקסית של יאיר נתניהו מוציאה אותו מהארון?

עומרי חיון

24/09/2019

18:57

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


סטפני חזניוק חושפת מדוע נפרדה מיאיר נתניהו

אחרי הפרידה המתוקשרת בין הדוגמנית לבנו של ראש הממשלה, החליטה חזניוק לגולל את הסיפור המלא: "לא היה כל כך מגע או תשוקה אחרי הדייט הראשון. אני טסתי לחודש, היה לנו בעיקר קשר טלפוני, פחות מגע, פחות תשוקה. אני בן אדם קר ואז אמרתי – יופי, סוף סוף מישהו שלא מציק לי ושלא מקנא. אבל מצד שני. אני אישה ואני אוהבת מגע ואת תשומת הלב".

אז מה קרה שם? סטפני המשיכה: "עם יאיר לא היה לי את החום ואת האהבה ואת הביחד והמשפחתיות. זה היה חסר לי. בפועל, לא הייתה זוגיות רומנטית. כל הזמן אולי האמנתי שזה יעבור. אחרי הבחירות שהיו נכנסתי לתקופה עם עצמי של מחשבות וזה לא הספיק. יאיר בחור נחמד והכל, אבל פשוט לי זה לא התאים. הוא יוצא מנקודת הנחה שכל בחורה שאיתו יש לה מניעים וזה קשה שבנאדם לא סומך עלייך".

חזניוק חשפה: "הוא היה מסתלבט עליי שפוטין שלח אותי כדי לעקוב אחריו. זו לא הייתה זוגיות פייק. לא שילמו לי על זה. ניסיתי להפוך את הקשר למשהו אמיתי, למשהו יותר מחבק ואוהב. ראיתי שהוא פחות ניסה. באיזה שהוא מקום הזוגיות הביאה לו שקט, פחות חיפשו אותו על לאן הוא יוצא ומה הוא עושה". בסופו של דבר הצדדים נפרדו והדוגמנית המשיכה לדרכה.

שימו לב! הפקת "האח הגדול" מסתירה מכם את הסירטונים והסיפורים הכי חמים! הצטרפו לעמוד הסודי של עומרי חיון – הקליקו כאן

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן