עומרי חיון

האקסית של יאיר נתניהו מוציאה אותו מהארון?


סטפני חזניוק חושפת מדוע נפרדה מיאיר נתניהו

אחרי הפרידה המתוקשרת בין הדוגמנית לבנו של ראש הממשלה, החליטה חזניוק לגולל את הסיפור המלא: "לא היה כל כך מגע או תשוקה אחרי הדייט הראשון. אני טסתי לחודש, היה לנו בעיקר קשר טלפוני, פחות מגע, פחות תשוקה. אני בן אדם קר ואז אמרתי – יופי, סוף סוף מישהו שלא מציק לי ושלא מקנא. אבל מצד שני. אני אישה ואני אוהבת מגע ואת תשומת הלב".

אז מה קרה שם? סטפני המשיכה: "עם יאיר לא היה לי את החום ואת האהבה ואת הביחד והמשפחתיות. זה היה חסר לי. בפועל, לא הייתה זוגיות רומנטית. כל הזמן אולי האמנתי שזה יעבור. אחרי הבחירות שהיו נכנסתי לתקופה עם עצמי של מחשבות וזה לא הספיק. יאיר בחור נחמד והכל, אבל פשוט לי זה לא התאים. הוא יוצא מנקודת הנחה שכל בחורה שאיתו יש לה מניעים וזה קשה שבנאדם לא סומך עלייך".

חזניוק חשפה: "הוא היה מסתלבט עליי שפוטין שלח אותי כדי לעקוב אחריו. זו לא הייתה זוגיות פייק. לא שילמו לי על זה. ניסיתי להפוך את הקשר למשהו אמיתי, למשהו יותר מחבק ואוהב. ראיתי שהוא פחות ניסה. באיזה שהוא מקום הזוגיות הביאה לו שקט, פחות חיפשו אותו על לאן הוא יוצא ומה הוא עושה". בסופו של דבר הצדדים נפרדו והדוגמנית המשיכה לדרכה.

דילוג לתוכן