חוגגים 10 שנים לפורטל

דנית גרינברג במגעים לפתיחת עסק משלה

עומרי חיון

18/09/2019

17:33

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


אחרי שהוציא את המיכשור מהעסק המשותף שלהם והדיר אותה מהמקום, נראה כי לאליאב אוזן צפויה הפתעה לא קטנה בזמן הקרוב: גרושתו הטרייה, דנית גרינברג, מתכננת לפתוח עסק זהה – אך הפעם בבעלותה

בזמן שאליאב אוזן מתעסק עם עורכי דין ובוחר מחדש צוות של מנהלים ואנשי מקצוע עבור הקליניקה לרפואה האסתטית שפתח בעבר עם פרודתו הטרייה, דנית גרינברג, נראה שהיא בכלל המשיכה הלאה ויותר מזה – נותנת פייט.

כזכור, לפני ימים אחדים חשפה גרינברג בפוסט קשה בעמוד האינסטגרם שלה כי אליאב הוציא באישון לילה את כל המכשירים מהעסק שלהם – מה שאילץ אותה להודיע על סגירה זמנית של המקום. אוזן, מצדו, הגיב בפוסט קשה לא פחות ובו האשים אותה בניהול קלוקל שגרם לו לעשות את מה שעשה אתמול כבר סיפרנו לכם כי הקליניקה נפתחה מחדש על ידי אליאב, והפעם כשדנית לא בתמונה. בסביבתם של השניים מעידים כי הם נמצאים בהליך משפטי לא נעים על עתידו של העסק וחלוקתו ביניהם, כשכל אחד מהצדדים מאמין כי הוא שייך לו ולכן אינם מצליחים להגיע לעמק השווה.

לדברי מקורבים, עומק הסכסוך ביניהם הביא את גרינברג להבין כי היא אינה מעוניינת לשוב לעסק המשותף שלהם, ושגם אם דברים יסתדרו – הם כבר "מהולים" באנרגיה רעה. כך שלדבריהם, היא משקיעה את ימיה האחרונים בבירורים על רכישת מכשירים, השכרת מקומות, בחירת צוות ושאר דברים, שמבהירים דבר אחד: היא מתכוונת לפתוח עסק זהה לקליניקה הקודמת שלהם, שיציע את אותם השירותים – אך הפעם בבעלותה. ההליך המשפטי בן השניים ימשיך כמובן להתנהל במקביל.

גרינברג?
"אין תגובה".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן