חוגגים 10 שנים לפורטל

"דניאל כישפה אותו – אייל מנותק מכולם, המצב שלו קשה"

עומרי חיון

02/09/2019

16:00

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


אייל גולן הציע לדניאל גרינברג נישואים אחרי 9 חודשי זוגיות בלבד. השניים מאוהבים מתמיד, אך הסביבה הקרובה שלו, כך מתברר, פגועה מאד. חברים קרובים מאד התרחקו בהשפעתה של גרינברג, כולל המטפלת של יאן שפוטרה לאחרונה. "לא מעניין אותו כלום והוא לא מקשיב לאף אחד מאז שהוא איתה", אומר חבר קרוב לשעבר.

לפני קצת יותר משבוע אייל גולן הציע נישואים לדניאל גרינברג אחרי תשעה חודשי זוגיות, אך דברים לא טובים, כך מתברר, קורים בחייו. אייל נראה מאוהב יותר מאי פעם, מגיע עם דניאל לאירועים מתוקשרים ומשדר עסקים כרגיל, אך הוא נמצא בנתק מוחלט מהאנשים הקרובים אליו כבר שבועות ארוכים. "יש תחושה חזקה שדניאל כישפה את אייל", מספר לפורטל עומרי חיון מקורב לזמר, "זה נראה כאילו כל כולו רק בה, הוא שם בצד אנשים ודברים שהיו יציבים בחייו בשנים האחרונות ונראה שהוא מאוד מושפע ממה שהיא אומרת, מבקשת ועושה", הם מוסיפים.

"אין שום דרך להסביר את השינוי לרעה שהוא עבר מאז שהוא איתה", מספר מקורב אחר לאייל, "זה לא האייל שאנחנו מכירים. לא מעניין אותו כלום והוא לא מקשיב לאף אחד מאז שהוא איתה". הכל החל, כידוע, כשפורסם על סכסוך עסקי בין אייל גולן לשותפו ב"ליאם הפקות", בני פרץ. עם פרסום הידיעות על הסכסוך ביניהם, השניים מיהרו לשדר עסקים כרגיל ופרסמו תמונות וסרטונים יחד ואף נפגשו לפתור את המשבר אצל אופירה אסייג. בנוסף, כששאלנו את דניאל על הנושא בעבר, היא מיהרה להכחיש ואמרה: "זה לא נכון, אין שום סכסוך ביניהם", אך בפועל הדברים רחוקים מלהסתיים.

הסולחה בין בני לאייל, למרבה הצער, לא צלחה. אייל חתם על הסכם ממון עם דניאל תוך זמן קצר מאז שנכנס איתה לזוגיות- חתימה שיצרה מחלוקות ומתחים בין אייל לשותפיו וככל שהקשר ביניהם העמיק – כך אייל ובני פרץ התרחקו זה מזה. השניים נמצאים בימים אלה בקשר רק בדברים הנוגעים לעסקים המשותפים שלהם – אך אין כמעט קשר חברי בין השניים. בסביבתם מבהירים כי הסיבה למתח והקשיים בין אייל לבני היא אחת: דניאל. בנוסף, על פי מקורבים, דניאל גרמה לו לאחרונה לפטר את המטפלת הצמודה של יאן. זאת, בנוסף לדיווחים על קשר רעוע בינו לבין אחותו ואמו.

חבר קרוב נוסף שהתנתק לאחרונה מאייל תומך גם הוא בדעתם של חברים נוספים שיתכן ומדובר בכישוף. "אנחנו מחפשים בתקופה האחרונה אנשי מקצוע טובים שיוכלו להסיר את הכישוף של דניאל", הוא אומר, "הוא מנותק מכולם, המצב שלו קשה, החברים שדאגו לו כבר לא דואגים לו – כי אם הוא לא רוצה להקשיב עכשיו, כשהוא יתרסק הוא ידע טוב מאוד למי לבכות. דניאל לא מבינה שכשהכישוף יתהפך, וזה יקרה בוודאות, היא תהיה בבלגן גדול".

בפעם האחרונה שהמילה "כישוף" עלתה בעולם הבידור הייתה כשדודו אהרון ניהל מערכת יחסים עם שיר רוזנבלום ואמו, ציפורה, טענה את אותן טענות. מערכת היחסים בין השניים לא צלחה וזמן קצר לאחר אירוסיהם – דודו ושיר פירקו את החבילה.

בנוסף לכל מקורביו של אייל, שלטענתם הם כבר אובדי עצות בכל מה שקורה בחייו, גם החברה הטובה שלו, אופירה אסייג, כבר כמעט לא בקשר איתו ועם דניאל. לפי מקורבים, דניאל הרחיקה את אייל גם מאופירה ולא מוכנה שהוא ינהל איתה יחסים קרובים. כששאלנו את אופירה על הנושא, כל שהיה לה לומר זה: "אני ממש לא מעוניינת להגיב בכל מה שקשור לאייל גולן".

מרני רהב, מנהל יחסי הציבור של אייל, טרם התקבלה תגובה עד פרסום הידיעה.
מסוכנות ADD המייצגת את דניאל גרינברג טרם התקבלה תגובה עד פרסום הידיעה.
בני פרץ סירב להגיב לדברים.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן