חוגגים 10 שנים לפורטל

נסרין קדרי תשפוט גם בעונה הבאה של דה וויס

עומרי חיון

02/09/2019

16:29

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


פרסום ראשון: ברשת 13 מרוצים מנסרין קדרי וכבר החתימו אותה לעונה נוספת כשופטת דה וויס

הקריירה של נסרין קדרי בנסיקה. בימים אלו בעקבות העובדה שהיא עובדת צמוד לעיברי לידר ושלמי שבת ברשת – בהפקה הבינו כי טוב והחליטו להחתים אותה לעונה נוספת של דה וויס, כך שגם בעונה הבאה של התכנית אנחנו נראה אותה מככבת על המסך. אין ספק שהשנה האחרונה של נסרין הייתה מוצלחת מאד. אולי כעת היא מוכרת יותר בעקבות דה וויס אבל היא הצליחה לכבוש במות ענק והוציאה שירים גדולים כמו "יש לי אותך".

זה לא סוד שדה וויס היא אחת מתכנית המוזיקה שכבשו את העולם, היא חזרה לאחרונה בעונה חדשה עם מנטורים שלא רואים בעיניים וחוקים חדשים ששינו את הכול. טרם נקבע מי יהיה הקול הבא של ישראל אבל כן נקבע שנסרין תמשיך לשפוט את החבורה החולמת גם בשנה הבאה. התקופה היפה של נסרין בהחלט יכולה להיות מעודדת עבורה, הן בפן המקצועי והן בפן האישי.

למה גם באישי? מאחר והיא נמצאת בזוגיות איתנה עם אופק המלאך ונראית בכיוון הנכון לעשות עוד תכניות. רק לאחרונה פרסמנו שהיא מצטלמת בימים אלו לסדרת דוקו שמלווה את חייה מקרוב. היא נצפתה במסעדות בנמל ואחר כך אצל חברים. נראה שהיא יודעת לנצל היטב את הרגעים הגדולים שלה בתקשורת ועכשיו נשאר לה להמשיך את המומנטום.

שימו לב! הפקת "האח הגדול" מסתירה מכם את הסירטונים והסיפורים הכי חמים! הצטרפו לעמוד הסודי של עומרי חיון – הקליקו כאן

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן