חוגגים 10 שנים לפורטל

כועסת: נסרין קדרי עונה לטוקבקיסטים

עומרי חיון

27/08/2019

16:12

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


"אני לא אשתנה בשביל אף אחד. אם יתחשק לי לעשות ניתוח לשינוי מין, אעשה גם את זה"

אין ספק שהשנה האחרונה של נסרין הייתה מוצלחת מאד. אולי כעת היא מוכרת יותר בעקבות דה וויס אבל היא הצליחה לכבוש במות ענק והוציאה שירים גדולים כמו "יש לי אותך" ו-"רוצי עם הלב". הקריירה שלה בנסיקה בימים אלו בעקבות העובדה שהיא עובדת צמוד לעיברי לידר ושלמי שבת ברשת. קדרי פרצה לתודעה הישראלית ב־2012, כשניצחה בעונה השנייה של "אייל גולן קורא לך" ומאז הוציאה שלושה אלבומים.

בראיון היא דיברה על המציאות החדשה בה היא חיה: "לפעמים אני קוראת טוקבקים בחצי חיוך, אבל אני לא נותנת לזה להשפיע עליי. אני רגישה רק לביקורת של המשפחה שלי. אני מאחלת לטוקבקיסטים שתהיה להם הפסקת חשמל ושיבואו להופעה שלי בקיסריה למקום מיוחד, ממש מול הבמה. אני בטוחה שהם יצאו מההופעה שלי בדעה שונה וחיובית יותר. אני לא אשתנה בשביל אף אחד. אם יתחשק לי לעשות ניתוח לשינוי מין, אעשה גם את זה"

על תהליך הגיור: "אני מאמינה בבורא עולם, וגיור הוא המתנה שלי לקדוש ברוך הוא שכל כך תומך בי, איתי יד ביד. גם אם הלכתי לבקר את אמא שלי וישבתי בשולחן הרמדאן זה לא צריך להפריע לאף אחד. אני לא יכולה לשכוח מאין באתי. לשמחתי, אני נהנית גם מחג הקורבן וגם מסעודת שבת, כנראה שאתה מבקר אותי על זה כי אותך לא מזמינים ליהנות משניהם. "אני מבקשת לא להיכנס לי לתחתונים ולא לתהליך הגיור שעשיתי. זה תהליך ארוך להגיע לאן שהגעתי, ומעבר לזה אני לא רוצה לדבר".

שימו לב! הפקת "האח הגדול" מסתירה מכם את הסירטונים והסיפורים הכי חמים! הצטרפו לעמוד הסודי של עומרי חיון – הקליקו כאן

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן