חוגגים 10 שנים לפורטל

מנכ"ל מכבי חיפה, איתמר צ'יזיק נלחם על חייו

עומרי חיון

13/08/2019

15:58

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


מנכ"ל מכבי חיפה בעבר הובהל לבית החולים רמב"ם לאחר שלקה בלבו

מנכ"ל מכבי חיפה לשעבר איתמר צ'יזיק לקה אמש בלבו. הוא פונה במצב קשה מאוד לבית החולים רמב״ם בחיפה. על פי גורמי רפואה, מצבו מוגדר כקשה והרופאים נאבקים על חייו. גם יום לאחר המקרה מצבו של איתמר צ’יזיק מוגדר קשה מאוד והרופאים נאבקים על חייו בבית החולים רמב”ם בחיפה. צ’יזיק הוא אחת הדמויות המשפיעות בכדורגל הישראלי והחיפאי בשנים האחרונות.

הבחור מונה בשנת 2002 לתפקיד הבכיר במכבי חיפה וכבר בעונתו הראשונה תחת ניהולו זכתה הקבוצה להצלחה כאשר העפילה לראשונה לליגת האלופות, בנוסף בתקופתו הירוקים זכו חמש פעמים באליפות. בנוסף היה מעורב בפרויקט הקמת סמי עופר. בשנת 2016 החליט לפרוש מתפקידו אחרי עשייה רבה. לאחרונה הוא היה מועמד לנהל את האצטדיון בחיפה. מינויו אושר בעירייה אבל משרד הפנים פסל אותו. ביום חמישי אמור היה להיערך הערעור של צ'יזיק, שביקש לערער כנגד הטענה שפסלה אותה ואמרה שישנו ניגוד עניינים בגלל שהוא היה מנכ"ל מכבי חיפה בעבר. כרגע, זה לא ממש מעניין את בני משפחתו כמובן.

ממועדון הכדורגל מכבי חיפה נמסר: "מאחלים רפואה שלמה לאיתמר צ'יזיק. המועדון מחזק את ידי משפחת צ'יזיק ומתפלל לשלומו של איתמר, ששימש כמנכ"ל המועדון במשך 14 שנים. המשפחה מודה לציבור על הדאגה הגדולה לשלומו, עומדת לצדו ומצפה שישוב לאיתנו. בשלב זה המשפחה מבקשת שלא להגיע לביקורים במחלקה ולאפשר לה להקדיש את כל זמנה להחלמתו."

שימו לב! הפקת "האח הגדול" מסתירה מכם את הסירטונים והסיפורים הכי חמים! הצטרפו לעמוד הסודי של עומרי חיון – הקליקו כאן

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן