חוגגים 10 שנים לפורטל

עוזב את הארץ? אליאב אוזן המריא עם כרטיס לכיוון אחד

עומרי חיון

05/08/2019

17:25

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


חודש וחצי לאחר שנפרד מדנית גרינברג, מי שהייתה בת זוגו בחמש השנים האחרונות, אליאב אוזן החליט לעשות צעד משמעותי וקנה כרטיס טיסה פתוח ללא תאריך חזרה. בסוף השבוע האחרון הכוכב טס בסתר, ולדברי מקורבים – יחזור כשירגיש מוכן נפשית להתמודד שוב עם העניין הגובר בחייו

הפרידה של אליאב אוזן ודנית גרינברג לפני מספר שבועות הצליחה לערער לא מעט אנשים, שהיו בטוחים כי מדובר באחד הקשרים היותר יציבים בתעשיית הבידור – דבר שהפתיע גם את השניים, שהחלו לקבל הערות ושאלות בלתי פוסקות מצד אנשים.

רק לפני כשבועיים אוזן חשף את התסכול שלו מהתקופה הזו, כשפירסם פוסט ובו כתב כי מאז הפרידה הוא "מסתגר, נמנע מאירועים וממפגשים לא נעימים", וביקש מאנשים "לשמור על האצבעות והפה שלהם" לפני שהם אומרים או כותבים משהו ששמעו בנושא. אך למרבה הצער, נראה כי זה לא מספיק. לדברי מקורבים, בשקט בשקט ומבלי שמישהו שם לב, בסוף השבוע האחרון החליט אוזן לארוז מזוודה ולקנות כרטיס טיסה פתוח לכיוון אחד – סובב פיליפינים, סינגפור ותאילנד – ללא תאריך חזרה קבוע.

בהתאם לכך, הסטודיו של אוזן לקעקועים נערך בהתאם לטיול, כשאת העסק יתפעלו בזמן הזה המקעקעים ואנשי הפירסינג שעובדים במקום, כך שאם רציתם לקבוע תור ספציפית אצלו – זה כרגע לא אפשרי. אותם מקורבים מספרים כי הכוכב ביקש לטוס כדי למצוא את השקט שלו אחרי התקופה האינטנסיבית שעבר בעקבות הפרידה המתוקשרת ממי שהייתה בת זוגו בחמש השנים האחרונות, וכי הוא אינו יודע מתי יחזור – שבועיים, חודש ואולי הרבה יותר מזה – כשירגיש שהוא מוכן נפשית לחזור לשגרה.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן