חוגגים 10 שנים לפורטל

דניאל גרינברג: "אני יודעת מי הבן אדם שלצידי"

עומרי חיון

31/07/2019

17:55

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


דניאל גרינברג מדברת על פרשת אייל גולן

דניאל גרינברג ואייל גולן חזרו לשגרה אחרי תקופה עמוסה בקשיים, חלקם בגלל העובדה שהזמר היה בצילומים בברזיל וחלקם כאמור בעקבות פרשת משחקי חברה ששוב עלתה לכותרות לאחרונה מאס שודר הסרט של אורלי וגיא בנושא. עושה רושם שהרוחות נרגעו והשניים חזרו לשגרה, וגרינברג שחזרה לככב באירועי השקה שוברת שתיקה על התקופה שחוותה. באירוע השקת החנות החדשה עזריאלי היא התפנתה לספר מה היא חושבת על התחקיר ועל התגובות שבן זוגה קיבל מאז.

"קודם כל אני התמודדתי עם זה בצורה הכי טובה בעולם לפני הכל ואחרי הכל אני יודעת מי הבן אדם שלצידי" אמרה תחילה דניאל והוסיפה: "אני יודעת מי הגבר שלי אז מבחינתי זה היה רעש שלא נוגע אלי וזהו, זה היה ונגמר. אנחנו לא שם. אנחנו ממשיכים בשגרת חיים הכי רגילה בעולם. מבחינתנו זה היה ונגמר כלא היה וזהו".

דניאל המשיכה: "החיים מהממים, כיף לנו ביחד, טוב לנו ביחד. ליכטנשטיין מבעלי סוכנות ADD ומפיק גולסטאר יודע שליותר משבוע אין לקחת לי אותו יותר. אני לא יודעת למי נעלמנו. אנחנו 80 אחוז גרים ביחד אבל עדיין יש לי את הדירה בראשון לבריחות שלי". האקסית של גולן, רוסלנה, הייתה חדה יותר עם התגובה בעקבות הפרשה, אבל אפשר להבין את דניאל ששומרת על בן זוגה.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן