חוגגים 10 שנים לפורטל

אליאב אוזן על הגירושים מדנית: "לא בגדתי בה עם נופר מור"

עומרי חיון

25/07/2019

20:47

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


רק השבוע ספרנו לכם על הגירושים של דנית גרינברג ואליאב אוזן, אליאב שבר את מחסום השתיקה לראשונה וכתב שני פוסטים ארוכים על התחושות ועל החיים שאחרי ההחלטה לפרק את החבילה: "אני בתקופה הזאת מסתגר לי, נמנע מאירועים וממפגשים לא נעימים"

שלוש שנות נישואים והכרות שסחפה את המדינה בבית "האח הגדול", דנית ואליאב פירקו את החבילה במפתיע. את סיפור הפרידה הבאנו לכם לראשונה בחודש שעבר, אך מאז הפרסום השניים שמרו על שקט תעשייתי ולא הגיבו בנושא. אמנם דנית גרינברג מחקה את שם המשפחה של אליאב מחשבון האינסטגרם שלה, אך היא המשיכה לעבוד בעסק המשותף שפתחו השניים. כלי תקשורת רבים טענו כי מדובר במשבר קטן שיחלוף, אך כפי שחשפנו בפניכם – מדובר בפרידה דרמטית במיוחד שכללה את עזיבתה של דנית מביתם המשותף, על אף השמועות שאפילו מדובר בתרגיל שיווקי שהשניים עשו.

הערב (ה') החליט אליאב לשבור את מחסום השתיקה וכתב שני פוסטים בהם התייחס לראשונה לפרידה מדנית ושם סוף לכל השמועות שעלו בנושא: "אף אחד אבל אף אחד! לא יודע מה מתנהל בין זוג ברגע שדלת ביתו נסגרת". מקורבים לאוזן מספרים כי בתקופה האחרונה הוא שקל רבות האם לכתוב פוסט ולפרט את כל תחושתיו או לוותר, אך הוא נתקל בשאלות מהתקשורת ומהציבור והחליט שהוא לא יכול לשתוק יותר. עוד הוסיף אוזן וכתב: "תשמרו על האצבעות והפה שלכם לפני שאתם אומרים או כותבים משהו ששמעתם ממישהו של חבר של מישהי שלא קיימת בעולם, ותזכרו שאתם מדברים על אנשים אמיתיים". עוד הוסיף אוזן: "גירושים זאת מילה שמבחינתי היתה קצת גסה ולא מתוכננת כחלק מסיפור חיי, אני מודה כי אני עצמי ילד להורים גרושים שכבר עבר את זה פעם מהצד בתור צופה מפוחד שהכל מתפרק לו מול העיניים אבל זה עדיין לא שלו והנה לימים אני השחקן הראשי וההיסטוריה חוזרת…"

אוזן פרסם כאמור שני פוסטים, כשבראשון מיהר להדגיש: "אז נכון, זה קרה. אליאב ודנית לא יחד, גם אם עדיין כמה מכם חושבים שמדובר בקמפיין של מיליונים". בנוגע לשמועות שצצו בעקבות הפרידה הוא הוסיף: "כאב לי מאוד שהתעוררתי ונכחתי במדורי רכילות, עם שלל נשים (תעזבו כבר את נופר מור, היא נשואה) ולאחרונה עם חבר שלי טום, כי אחרי שהתרוממתי ממיטה עם שלל נשים – הגיעו גם גברים". על החיים שאחרי הפרידה סיפר: "אני בתקופה הזאת מסתגר לי, נמנע מאירועים וממפגשים לא נעימים. לא יודע מה קורה אצל כל אחד מכם בבית, אבל לא חייב שיהיה צד שלישי, בוגד או נבגד. לא צריך להגיע לשם".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן