חוגגים 10 שנים לפורטל

אחרי הניתוח: אביבית חושפת את הקוביות בבטן

עומרי חיון

21/07/2019

16:55

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


רק לפני חודשיים סיפרנו לכם לראשונה על הניתוח המשדרג המפתיע שעברה אביבית בר זוהר להשתלת קוביות בבטן, וכעת מגיע שלב התוצאות. בסטורי חדש שהעלתה הכוכבת חושפת לוק חדש שנותן פייט גם למייקל לואיס

הרזומה של אביבית בר זוהר בשנים האחרונות התמלא בצעדים מפתיעים מצד הכוכבת, כאלה שעם השנים למדנו לקבל באהבה, שכן זה חלק מהפרסונה האהובה שהיא. אך אי שם לפני חודשיים, כשסיפרנו לכם כי היא עברה ניתוח חדש להשתלת שרירי בטן מודגשים (או במילים אחרות: קוביות בבטן), אפילו אותנו היא תפסה בהפתעה. ועם זאת, דבר לא הכין אותנו לראות את שלב התוצאות.

לפני כשלושה חודשים הגיעה בר זוהר לאחת המרפאות בארץ, שם עברה את הניתוח הלא שגרתי ושוחררה בחזרה לביתה. מאחר והוא מצריך החלמה ארוכה ומנוחה ממושכת, הכוכבת נעלמה יחסית מהרדאר ולא מיהרה לחשוף את עצמה באירועים מתוקשרים. אך תקופת ההמתנה סוף סוף נגמרה.

בימים האחרונים בר זוהר חזרה לככב באירועים ובעמוד האינסטגרם המתופעל בעקביות שלה, ובסוף השבוע האחרון חשפה לראשונה את התוצאה כשהצטלמה בבגד ים לסטוריז שלה ובהם ניתן לראות בברור את קוביות הבטן החדשות דנדשות.

הניתוח, כזכור, מגיע אחרי שעשתה ניתוח אף, הגדלת חזה (מספר פעמים) והשתלת סיליקון בישבן. הצעד הזה הגיע בעקבות הרצון של בר זוהר "לשדרג" גם את אזור הבטן שלה, וליצור בשעה את מה שאנשים עובדים עליו שנים רבות.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן