חוגגים 10 שנים לפורטל

עידו מי? הזוגיות החדשה של אורטל יהלומי

עומרי חיון

23/06/2019

19:57

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


רגע אחרי שהקשר שלה על המסך עם עידו הסתיים, אורטל חשפה שהיא בקשר כבר חצי שנה

אורטל יהלומי, הכלה לשעבר מהתכנית חתונה ממבט ראשון, נמצאת בזוגיות חדשה כבר חצי שנה. הבחורה הצליחה יפה להסתיר את העובדה הזאת  אבל נראה שהתקופה עם עידו על המסך עשתה לה רק טוב מאחר והיא הפיקה לקחים אחרי התכנית. עידו? היא כבר לא בקשר איתו בכלל וזה ממש לא מפתיע על פי מה ששודר בתכנית בחודשים האחרונים.

"אני ועידו לא בקשר היום. אני יכולה להגיד שאני בזוגיות, יש לי בן זוג כבר חצי שנה. מפאת סודיות אני לא אחשוף אותו. הוא נקלע לסיטואציה, הכרנו לפני שהתוכנית שודרה". חשפה אורטל לאחר סיום התכנית והוסיפה: "לראות אותי על המסך עם גבר אחר זה היה הזוי, מטורף. הפרקים הראשונים היו קצת קשים כי שם יותר נשיקות, הרבה נשיקות שלי ושל עידו ביחד, אז זה היה קצת יותר קשה לראות את זה במיוחד עם הבן זוג בסלון".

למרות התחושה הלא נעימה, אמרה אורטל שסיפרה לחברה החדש על המצב: "לפני שהתחילה התוכנית אני הסברתי וסיפרתי לו בדיוק מה הוא הולך לראות, כי ידעתי את הסיפור, אז עשיתי לו ספוילר ואמרתי לו 'תראה עידו הוציא ממני משהו'. אני חושבת שכל בן זוג שהיה לי הוציא ממני, לטוב ולרע. והוא באמת נחשף ממני למשהו שיצא בגלל מישהו אחר. זה מאוד קשה".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן