חוגגים 10 שנים לפורטל

הדסה מסיני: "האנס לא יכל לאנוס ילדה מהכפר שלו?"

עומרי חיון

19/06/2019

17:32

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


"כוכבת" הקטע הוויראלי של השנה פרסמה פוסט פרובוקטיבי והוסיפה: "דווקא יהודיה? מצפה לאנפולו, קפצו לי"

פרשת אונס הילדה בת ה-7 מבנימין מזעזעת את המדינה, וביממה האחרונה נחשף כי החקירה עולה מדרגה. לאחר שנראה שבמשטרה פענחו את התיק ומצאו את מחמוד קאטוסה אשם, כעת נראה שיש בו הרבה מאוד חורים שהחקירה החדשה תצטרך למלא. כל זאת לא הפריע למגוון רחב של מפורסמים, טוקבקיסטים וכל מיני אנשים להכריע את הדין, וזה כולל גם את הדסה מסיני, אותה "כוכבת" שהתפרסמה לאחר ראיון יוצא דופן בטלוויזיה.

השיח המסית, שמתחולל כמעט בכל מקום, כולל אצל פוליטקאים בכירים, הגיע גם להדסה בניזרי, שהחליטה להתבטא נגד הנאשם וכתבה בחשבון האינסטגרם שלה: "נמאסתם כבר בהמות ישמעאל. הוא לא יכול לאנוס ילדה מהכפר שלו?! דווקא יהודייה?!". לאחר מכן הוסיפה: "מצפה לכמות גדולה של עוקבים שיעשו לי אנפולו ויפציצו לי את האינבוקס בקללות ובמגילות ענק, אז יאללה שוטו וקפצו לי. דם אחיותיי אינו הפקר".

בניזרי אף ספגה לא מעט קללות וגידופים בתגובות, לצד תגובות אוהדות, ומעניין יהיה לראות כיצד הפוסט הפרובוקטיבי ישפיע על כמות העוקבים שלה. כזכור, בניזרי הפכה לכוכבת גדולה בין לילה בעקבות ריאיון בלתי נשכח שהעניקה למגיש החדשות עופר חדד בדרכה לחופשה בסיני. בניזרי הצבעונית התבטאה בבוטות ועם דרמה גדולה, והפכה לוויראלית במהרה. לאחר מכן קטנה בניזרי קמפיין פרסום, ועכשיו היא חוזרת לתודעה עם פוסט יוצא דופן.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן