חוגגים 10 שנים לפורטל

שירי מחתונה ממבט ראשון פותחת פה

עומרי חיון

13/06/2019

17:22

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


"פחדתי מתופעות הלוואי, קשה להסתובב ברחוב" כך אמרה שירי מחתונה ממבט ראשון

רק לפני מספר חודשים, שירי קופרברג הייתה בחורה רווקה ואנונימית, אך מאז שנכנסה לתכנית "חתונה ממבט ראשון" אין אחד שלא מזהה אותה ברחוב. איך היא מתמודדת עם זה אתם שואלים? עכשיו היא מספרת: " באתי בשביל למצוא זוגיות בתכנית הזאת, אם לא היה את עניין המצלמות בכלל לא הייתה לי התלבטות. ההתלבטות שלי הייתה בגלל כל מה שקורה עכשיו".

כנראה שהפופולריות הגוברת של התכנית השפיעה על חייה הפרטיים של שירי, שהתרגלה לקבל שלל טוקבקים ברשת או קריאות ברחוב. על כך אמרה שירי: "אני אישית באתי לדבר הזה נטו בשביל המהות של התכנית. פחדתי מכל תופעות הלוואי, שעכשיו קשה להסתובב ברחוב. אני גם עורכת דין ומופיעה בבתי משפט – וזה החלק הקשה לי, עם זה אני דווקא מחכה שזה ירד". עוד הוסיפה: " אם אני נגיד צריכה ארכה, או עוד זמן כדי להגיש משהו לבית משפט, אז אני יכולה להתקשר לעורך דין להגיד לו 'אתה יודע, אני קצת בלחץ עכשיו, תקופה…". בכלל נראה כי למרות הכל זה עשה לשירי רק טוב מאחר והיא כיום בזוגיות אמיתית עם לירן.

העונה השנייה של הסדרה סחפה מאות אלפי ישראלים אל המסך והשמועות על עתידם של הזוגות לא מפסיקות להציף את עמודי הרכילות. נראה שאחד הזוגות המרתקים של התוכנית, שירי קופפברג ולירן לוי, שהתחילו את הקשר ביניהם ברגל שמאל, הם בין הזוגות הבודדים ששרדו את צילומי התוכנית, בניגוד לכל הציפיות, וכיום הם מתחזקים מערכת יחסים זוגית ואף גרים בשותפות.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן