מה עשו דודו וליאור בפנג'ויה?

מה חיפשו בדיוק ליאור ודוד לעשות בפנג'ויה שנערכה באילת?

ליאור ודודו מחתונה ממבט ראשון בילו בפנג'ויה באילת בסוף השבוע החולף, מה שמעיד על הפרידה של כל אחד מבת הזוג שהיתה עימו. אמנם זה לא סיפור שמרעיד את אמות הסיפים אבל החגיגה של ליאור ודוד בפנג'ויה באילת יכולה רק להעיד על כך שהקשר של כל אחד מהם מבת הזוג שלו הגיע לסיומו באופן רשמי.

ולמי שלא ממש מבין מה המשמעות של פאנגויה אז מדובר בפסטיבל שהוא למעשה סוף שבוע המתקיים באילת, בין הימים חמישי-שבת, וכולל מדי יום מסיבות בריכה במספר מלונות במקביל ובערבים מסיבות ענק בחוף פאנג'ויה. אם שמעתם את המשפט "כשתגדל תבין" או "לימודים זה חשוב", זו בדיוק הסיבה. מי לוקח חלק בנופש? ההפקות מיועדות עבור קהל הסטודנטים אשר לומדים במסלול לתואר ראשון או שני. מדובר בחוויות הבילוי הטובה ביותר, ברמה בינלאומית, ובמחירים שמאפשרים לכל הסטודנטים באשר הוא לקחת חלק בחוויה העוצמתית.

סביר להניח שהשניים הללו בילו היטב באילת בסוף השבוע ותפסו להם כמה בנות לחגוג עימן את הבילוי השנתי באילת. הקשר של דודו וצוקית נראה בעייתי מההתחלה כאשר דודו לא ממש התחבר ולקח לו זמן להפתח. צוקית הייתה מאוכזבת מכך והחליטה להמשיך לדרכה אחרי שהצילומים בין בני הזוג הגיעו לסיומם.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן