הסוף היה צפוי: אורטל ועידו נפרדו

הזוג האחרון של חתונה ממבט ראשון אפילו לא סיים את 42 ימי הצילום

אורטל יהלומי (32) ועידו חמדי (36) נפגשו לראשונה מתחת לחופה של "חתונה ממבט ראשון". מיד לאחר מכן חיכו להם 42 יום של תהליך משותף, בסופו היו אמורים להחליט האם להישאר יחד או להפריד כוחות. אנחנו בפורטל יכולים לספר לכם שהם נפרדו מהר מהצפוי ואפילו לא הגיעו לסוף תקופת הצילומים.

אורטל היא מורה למדעים ועידו הוא ראש צוות בחברת הייטק, אבל החלום האמיתי שלו הוא המסעדנות. למעשה, עידו סגר את המסעדה שלו באשדוד לפני חמש שנים, ובעתיד מתכנן לפתוח בר טפאסים קטן. אורטל היא קצת מהכל. לטענתה היא קצת ילדה טובה אבל גם קצת משוגעת, קצת פרחה אבל יודעת נימוסים מהם ואם יש תכונת אופי אחת שמשגעת אותה היא אדישות.

לטענת אורטל, הבחירות הזוגיות שלה בעבר נועדו מראש לכישלון, כך שחוותה פרידות קשות בחייה. אחת מאותן פרידות קרו בזמן שאביה עבר אירוע מוחי, והחיים שלה השתנו מקצה לקצה. בשלב המתנות, עידו חרז לאורטל שיר, מה שהרתיע אותה מעט, אבל כששמעה אותו מנגן היא אפילו הזילה דמעה. הוא קיבל ממנה ניסוי מדעי, כיאה למורה למדעים כמובן, כך שצפה בתיון שהבעיר מתעופף ונעלם. אחרי האירוע, הם נסעו לסוויטת המלון כדי לגלות שהם טסים לירח דבש רומנטי בווינה, שם התחילו להכיר אחד את השני לעומק והענינים הסתבכו עד שבחרו להפרד.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן