חוגגים 10 שנים לפורטל

מתי האח הגדול VIP עולה? וכל הפרטים על 2025 הריאליטי החדש של קשת

עומרי חיון

16/09/2018

16:49

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


כל הפרטים על 2025 הריאליטי החדש של 'קשת 12' פלוס פרטים על העונה ה-9 של האח הגדול הגדול והראשונה בזכיינית רשת רק הסתיימה וכבר בקרוב תעלה עונת VIP חדשה? מדברי מקורבים התכנון הרבה יותר קרוב ממה שאתם חושבים אבל האם בסוף זה יצא לפועל?

על פי גורם המעורב בפרטים, לרשת אין ריאליטי לשידור אחרי החגים מאחר וצילומי "הישרדות" יחלו רק באוגוסט וצילומי "המירוץ למיליון" באוקטובר, כלומר – שתיהן תהיינה מוכנות לשידור רק בשנה הבאה. גם הריאליטי החדש של רשת שמקודם באופן אגרסיבי: The Four עדיין בשלב שלפני הצילומי ואודישנים לפי הנתונים מאתר רשת. אז האם נראה עונה חדשה של האח הגדול בגרסת ה-VIP כבר אחרי סוכות? מקורות נוספים מוסרים שהעונה הבאה תעלה רק בינואר 2019 ולא באוקטובר-נובמבר כמו שנאמר.

ומה לגבי הריאליטי החדש של קשת שהולך להכניס אנשים לבית סגור למשך חצי שנה!! הם רוצים לרוץ עם זה ואפילו ביקשו ערוץ מיוחד ומתחרה לאח הגדול, ערוץ 27!

בקשת שומרים בסודיות רבה את הפרטים בנוגע לתוכנית ונמנעים למסור לגביה פרטים גם לאנשים שמגיעים לאודישנים וגם לגורמים מסחריים שאיתם בוחנים אפשרויות לשיתופי-פעולה פוטנציאליים. מה שכן ידוע בשלב זה הוא שקשת מקימה לצורך התוכנית עיר בדרום. גורמים המצויים בפרטים מגדירים את הפרויקט "מגלומני". ארז טל ויורם זק חתומים על אחת ההצלחות הגדולות של קשת – הריאליטי "האח הגדול". על פיתוח התוכנית החדשה הם שוקדים כבר 3 שנים, לאחר שאנדמול רכשה מניות ברשת, והיה ברור כי המעבר של "האח הגדול" אליה הוא רק שאלה של זמן.

לפני כמה חודשים פרסם דוד ורטהיים בוואלה! כי מדובר בתוכנית טלוויזיה שמתכתבת עם עולם העתידנות והמציאות המדומה. עוד נכתבכי קשת מתכננת הקמת אולפנים בעיר יבנה, לרבות מתחם שיכלול אולפן טלוויזיה, נקודת שידור, משרדי הפקה וכדומה.

שימו לב! הפקת "האח הגדול" מסתירה מכם את הסירטונים והסיפורים הכי חמים! הצטרפו לעמוד הסודי של עומרי חיון – הקליקו כאן

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן