חוגגים 10 שנים לפורטל

אמיר חצרוני פוטר ממועדון סטנד אפ בתל אביב

עומרי חיון

04/05/2017

11:57

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


בעקבות התבטאויותיו הקשות נגד חללי צה"ל פרופסור אמיר חצרוני סולק במועדון ה"סטנדאפ פקטורי" שם החליטו להפסיק את המופע שלו. ההחלטה התקבלה לאחר שחצרוני כתב בפייסבוק "קפצתי להר הרצל לצלם סרטונים משעשעים על חללי צה"ל". חצרוני הגיב בפייסבוק "אולי לא נועדתי להיות קומיקאי"

אמיר חצרוני קיבל את העונש שלו, לפני שלוש שנים אוניברסיטת אריאל פיטרה את פרופסור אמיר חצרוני, בשל התבטאויתיו הפוגעניות ברשת, עכשיו החליטו גם בבמועדון ה"סטנדאפ פקטורי" להפסיק את המופע שלו במועדון. כך כתב חצרוני בפייסבוק "זוכרים שהזמנתי אתכם למופע הקרוב של "חיוכים וטינופים עם עוכר ישראל פרופסור חצרוני" בסטנדאפ פקטורי, ואפילו הצעתי לפנק משתמטים בכרטיסי 1+1 כאות הוקרה על השירות החשוב שהם עושים לחברה הישראלית ? לצערי, אני נאלץ לבטל את ההזמנה"

חצרוני הוסיף וכתב "המועדון (שאגב חייב לי כסף על שלוש הופעות, מעניין מתי ימצא זמן לשלם) ביטל את ההופעה שלי – לא בגלל שלא נמכרו כרטיסים, אלא בגלל שעמדותיי האנטי-ציוניות ואנטי-צה"ליות לא באות לו בטוב. במקומי, ייערך במקום ערב של נרקומנים, שסיימו בהצלחה טירונות גולני מספרים בדיחות קרש. מומלץ בחום לאריות של הצל, אולי, באמת, לא נועדתי להיות קומיקאי במועדון שמגיש לקהל פיצה מופשרת ממיקרוגל. אני פרופסור בתקן, אינטלקטואל אנטי-ציוני מספר 1 (מאז שישעיהו לייבוביץ החזיר ציוד), סופר-טאלנט, כוכב רשת, ויזם נדל"ן שיכול להסתדר לא רע גם בלי השניים וחצי גרוש שמשלם הסטנדאפ פקטורי בשוטף פלוס עד-שלא-נעים-להזכיר-שחייבים-לך-כסף. שיהיה להם בהצלחה. אני המשכתי הלאה".

כזכור בשבוע שעבר נסע חצרוני להר הרצל וצילם סירטונים על חללי צה"ל, מה שהביא לסערת ענק בפייסבוק "לכבוד יום הזיכרון המתקרב קפצתי להר הרצל לצלם סרטונים משעשעים על חללי צה"ל. בשנים קודמות צחקתי בעיקר על אהבלים שהתנדבו לצנחנים במקום ללכת לקב"ן להוריד פרופיל ל-21 וגמרו בתוך ארון, כמו המתאבד המפורסם רועי קליין ז"ל שבמותו ציווה לאשתו את הרב לוינשטיין. השנה אתייחס גם לג'ובניקים, שהאמינו שאם הם ישרתו באפסנאות ולא בקרבי הם יישארו בחיים – אבל טעו"

שימו לב! הפקת "האח הגדול" מסתירה מכם את הסירטונים והסיפורים הכי חמים! הצטרפו לעמוד הסודי של עומרי חיון – הקליקו כאן

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן