חוגגים 10 שנים לפורטל

צפו: פעוט כמעט איבד את אצבעותיו במדרגות נעות

עומרי חיון

03/05/2017

15:46

שתפו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook


תיעוד קשה לצפייה: פעוט בן פחות משנתיים הכניס את ידו למדרגות הנעות בקניון וכמעט איבד את אצבעות. התיעוד הדרמטי רץ בימים האחרונים באתרים השונים בעולם.

זה כמעט נגמר באסון: פעוט בן שנתיים הכניס את ידו לתוך המדרגות הנעות וכמעט איבד את אצבעותיו, התקרית התרחשה בקניון בסין, מצלמות האבטחה של סופרמרקט שממול המדרגות תיעדו את הדרמה שהתרחשה. בקטע שקדם לתקרית נראים ילדים משחקים וקופצים במדרגות הנעות בקניון. צפו בתיעוד הדרמטי

כעבור מספר דקות הפעוט שלא יכל בכלל להבין את גודל הסיכון הכניס את אצבעות ידו השמאלית בין המדרגות הנעות, ונגרר לסוף המדרגות הנעות כשהוא נאנק מכאבים. כעבור מספר דקות אימו של הילד הבחינה שבנה תקוע במדרגות הנעות, היא רצה במהירות, לחצה על כפתור עצירת החירום ועצרה את תנועת המדרגות רגע לפני שאצבעותיו של בנה נלכדו במדרגות והסיפור היה נגמר באסון.

כעבור דקות אחדות הגיעו למקום כוחות חילוץ שניסרו את המדרגות, כוחות החילוץ הצליחו לחלץ את התינוק כמעט ללא פגע. הרשויות בסין הזהירו את ההורים על הסכנות הנשקפות לילדים קטנים בשימוש במדרגות הנעות שעלולות להיות "מלכודות מוות" עבור ילדים קטנים שנופלים ואו נלכדים בהן.

שימו לב! הפקת "האח הגדול" מסתירה מכם את הסירטונים והסיפורים הכי חמים! הצטרפו לעמוד הסודי של עומרי חיון – הקליקו כאן

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן