אכזריות: חיילת משוחררת רצחה עם בן זוגה את כלבם


איפה הלב? מרינה רולינס רק בת ה-23 אבל ביחד עם בן זוגה ג'רן הנג שטרם השתחרר משירות בצבא ארה"ב האושמו בהתעללות חמורה בבעל חיים לאחר שקשרו את כלבם ורצחו אותו כשירו בו מטווח אפס 5 פעמים.

סערה בעולם – נחשפה התעללות חמורה בכלב בצפון קרולינה: מרינה רולינס, לוחמת ששירתה בצבא ארה"ב בת 23, ובן זוגה ג'רן הנג בן ה-25 שכיום עדין משרת בצבא, קשרו את כלב הפיטבול שקיבלה בשביל להתמודד עם הלם הקרב ממנו היא סובלת, רצחו באכזריות את הכלב שירו בו 5 פעמים למוות מטווח אפס, בזמן שהם מצחקקים ומתעדים הכל בפייסבוק.

הסיפור המדובר התרחש בתחילת חודש אפריל, ובשלישי האחרון הזוג הואשם בהתעללות בבעל חיים ובקשירת קשר. בעקבות מצבה הנפשי רולינס שוחררה לאחרונה מהצבא. גורמים בצבא הביאו לה כלב הפיטבול שיעזור לה כדי לסייע בפוסט הטראומה ממנה היא סובלת. בסרטון שצילמו הזוג ופירסמו ברשת רואים את הזוג האכזר מתעלל בכלב, בן הזוג אומר: "תני לי להרביץ לו", ורולינס אומרת לכלב: "זה היה אמיתי, אני אוהבת אותך, אתה הגור שלי, את גור טוב, אבל…"

מבלי בכלל לחשוב פעמיים הזוג פרסמו את הרצח המדובר ברשתות החברתיות, הם פרסמו צילומים והודעות טקסט שהחליפו ביניהם, ולמעשה הסגירו את המעשה הנוראי שעשו. בפרופיל הפייסבוק שלה פרסמה רולינס את תמונתו של הכלב וכתבה: "יום אחרון נהדר עם הגור! עצוב שהוא צריך ללכת, אבל הוא יהיה הרבה יותר מאושר במקום שהוא הולך אליו", על כך הגיב הנג: "הולכים להיות לו חיים חדשים נהדרים". בתחילה נקבע לרולינג והנג סכום ערבות של 10,000 ו-5,000 דולרים בהתאם, אך לאחר התערבות אירגוני זכויות בעלי חיים, וקמפיין אינטרנטי בשם "צדק לקאם" (שמו של הכלב), העל השופט את סכום הערבות וקבע אותו על 25,000 דולרים לשניהם.

עצרו הכל! יש דברים שאסור לי לספר לכם כאן באתר. כל האמת נחשפת בעמוד הסודי שלי. הקליקו כאן לצפייה!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

 

דילוג לתוכן